UA
Фото та відео
Фото та відео
Товари для геймерів
Товари для геймерів
Samsung
Xiaomi
Huawei
МЗП Hoco AC12A Reise (PD30W/1C3A) +Socket Білий
HOCO
Код товару: 91234mz
Колір матеріалу:  Білий
Є в наявності
669
http://schema.org/InStock
Є в наявності
повідомити
про наявність
Доставка 1-2 дня:
• до пункту служби доставки
• кур'єром за адресою
• до поштомату
Оплата:
Visa / MasterCard, Приват24, Mono
Обмін / повернення товару:
Протягом 14 днів
Вам також може сподобатися
Опис
Відгуки (234)
Характеристики
Зарядний пристрій Hoco AC12A виготовлено з вогнетривкого полікарбонату, що гарантує його довговічність та безпеку. Воно оснащене кількома виходами: Type-C з потужністю 30W та USB-A з потужністю 18W, що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно. Європейська вилка та компактні розміри роблять його зручним для подорожей та використання в різних умовах.
  • Матеріал: вогнетривкий PC
  • AC вихід: 10A/250V
  • USB виходи: Type-C: 30W (PD/QC/FCP/AFC), USB-A 1: 18W (QC/FCP/AFC), USB-A 2/3: 5V/3A
  • Комбінований вихід: Type-C+USB-A 1/2/3=5V/3A
  • EU штекер
  • Розмір: 160*81*30 мм, вага: 220 г, довжина кабелю: 85 мм
Оплата відразу
або при отриманні
14 днів на обмін
або повернення
Оцінка
0/5
На підставі 234 оцінок
0
Категорія
Технічка
Кількість USB-портів
2 x Socket + 3 x USB + 1 x Type-C
Вихідний струм
PD
Вихідна потужність
30W